Informace k zápisu do MŠ pro školní rok 2020/2021

07.04.2020 10:29

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Zápis dětí k předškolnímu vzdělávání do mateřské školy pro školní rok 2020/2021 proběhne v termínu od 4. 5. do 14. 5. 2020 bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání a potřebné formuláře si mohou zákonní zástupci vytisknout elektronicky z webových stránek mateřské školy, nebo vyzvednout  po telefonické domluvě v MŠ.

PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTÍ K CELODENNÍMU VZDĚLÁVÁNÍ JE MOŽNÉ DORUČIT:

• Datovou schránkou (t8ak4zx)
  • Emailem s uznávaným elektronickým podpisem (spec.mszb@volny.cz)
  • Poštou (MŠ Železný Brod, Stavbařů 832, 468 22 Železný Brod)
  • Vhozením do poštovní schránky (označit obálku ZÁPIS 2020)
  • Osobním podáním po předchozí telefonické domluvě (778 493 489)

POVINNÉ DOKUMENTY, KTERÉ DOLOŽÍ ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI:

• Žádost o přijetí k předškolnímu vzdělávání s kopií rodného listu dítěte
  • Doložení řádného očkování dítěte (potvrzení dětského lékaře nebo kopie očkovacího průkazu spolu s čestným prohlášením k očkování)

Povinnost očkování není pro děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky.

• Zájemci o speciální třídu doporučení ze speciálního pedagogického zařízení

Po doručení povinných dokumentů Vám emailem přijde přidělené Registrační číslo, pod kterým bude evidován průběh přijímacího řízení.

O přijetí bude rozhodnuto ve správním řízení ředitelkou mateřské školy.

Rozhodnutí o přijetí bude oznámeno zveřejněním seznamu přijatých uchazečů pod přiděleným registračním číslem dne 25. 5. 2020. Seznam bude zveřejněn po dobu 15 dnů na vstupních dveřích a webových stránkách mateřské školy.

Rozhodnutí o nepřijetí bude vydáno zákonnému zástupci písemně.

Pravidla a kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání jsou zveřejněny na webových stránkách mateřské školy.

Helena Korecká - ředitelka