UPOZORNĚNÍ - PŘERUŠENÍ PROVOZU

01.11.2020 15:35

Vážení rodiče,

z důvodu výskytu nemoci COVID-19 v naší mateřské škole, je dle pokynů KHS Liberec od pondělí 2.11. PŘERUŠEN provoz. MŠ byla nařízena povinná karanténa. V případě výskytu příznaků virového onemocnění u Vašeho dítěte kontaktujte svého pediatra.

Rodičům dětí, kteří plní povinné předškolní vzdělávání, zašleme materiály k distanční výuce, které si budou moci stáhnout a vytisknout. Rodiče, kteří tuto možnost nemají, mohou si materiály vyzvednout u vchodu do MŠ.

INFORMACE PRO RODIČE, KTEŘÍ BUDOU ŽÁDAT O OČR z důvodu uzavření naší mateřské školy:

Nově nevyplňuje ředitelka MŠ (jak tomu bylo na jaře), ale rodiče vyplňují formulář sami dle návodu a metodiky.

Po vyplnění a vytištění předáte formulář svému zaměstnavateli. Nezapomeňte si zaznamenat vygenerované číslo žádosti.

Nový formulář žádosti o ošetřovné je k dispozici na e Portálu ČSSZ.

Žádat o ošetřovné bude jednodušší! Rodičům stačí vyplnit jediný formulář. Zcela nový formulář pro rodiče je kombinací žádosti o ošetřovné a výkazu péče.

O ošetřovné budete žádat za uplynulý kalendářní měsíc, tedy na začátku měsíce prosince za měsíc listopad.

V případě změn Vás budeme včas informovat prostřednictvím webových a facebookových stránek.

Helena Korecká